Катерина Гаврилюк

Мене звати Гаврилюк Катерина. Я студентка Миколаївського Національного Аграрного  Університету.  Хочу поділитись з вами своїми враженнями від стажування в США. Дізнавшись про те, що у нашому університеті є можливість поїхати за кордон, оскільки працює програма міжнародного стажування, я одразу вирішила не впустити такої можливості. Зібравши усі необхідні документи та пройшовши  співбесіду, я відправилась за кордон в країну, про яку я могла  тільки мріяти.  Працюю я на свинокомплексі з масштабом 14000 свиноматок, отримує ферма  500000 поросят в рік.

На фермі є ряд цехів різного призначення, зокрема: цех штучного осіменіння (де  свиноматки утримуються 16 тижнів, після осіменіння) та  цех опоросу свиноматок, де вони знаходяться  з поросятами 17 днів  до відлучення.

Мої обов'язки, пов'язані з підготовкою опоросу, доглядом свиноматок (під час опоросу і в цілому), а також новонароджених поросят, в тому числі лікування хворих або кульгавих тварин, штучне запліднення, а також догляд за супоросними свиноматками, включаючи вакцинацію і технічне обслуговування гестації обладнання.

Робочий день розпочинається в 5:00 і закінчується 18:30. Робочий колектив дуже позитивний, тому повертатися на роботу хочеться  з радістю, відчуваєш себе  як  з сім’єю. Після роботи я зазвичай   відвідую спортзал та басейн.
Хочу  винести велику вдячність компанії Fin Agro Consulting  за постійну підтримку  та за надану можливість проходити стажування в США де я отримую цей неоціненний  досвід.