Кристина Караченцева

Я вирішила поділитися враженнями про свою поїздку на виробничу практику до Німеччини.

Це була моя перша спроба виїхати на практику за кордон і я обрала стажування на  фруктовій фермі, що знаходиться поблизу чарівного міста Дрезден.
Можу з впевненістю сказати, що у моїй пам'яті цей період залишиться одним із найяскравіших . Практика тривала 3 місяці, починаючи з кінця серпня до грудня. За цей період я виконувала різні види роботи, такі як догляд та збір полуниці, збір яблук, винограду. Спочатку, звісно, було тяжко звикнути до нового розпогрядку дня, адже, прокидатися потрібно було о 5 години щоб встигнути на 6 годин на роботу. Працювали за звичайним графіком, 8 годин в день. Незважаючи на усі складнощі, до роботи звикаєш швидко, і більше того, я ловила себе на думці, що вона насправді приносить задоволення. Перший місяць ми працювали в теплицях, потім на плантаціях. Однією зі складностей цієї роботи є залежність від погодних умов, адже була майже пізня осінь і зранку було насправді холодно. Робота з німцями залишила лише гарні враження тому, що все чітко і розплановано. Керівництво добре відноситься до студентів, з багатьма із керівників склалися гарні відносини. Також тут надавалися місця для проживання з усіма умовами та интернетом.
Отже, після проходення практика я  здобула гарний досвід роботи з рослинами, знайшла нових друзів і дуже весело провела час.
Я дуже вдячна за можливість проходження практики в Німеччині і сподіваюсь на подальшу співпрацю.