Катерина Цуркан

Доброго дня! Сьогодні,  я вирішила поділитися з Вами враженнями про свою практику.

Це була моя перша спроба поїхати на практику  за кордон. Практика проходить в Німеччині ,а точніше у невеликому містечку Косвіг , воно знаходиться недалеко від міста Дрездена. 

Приїхавши в Косвіг , декільком студентам пропонували поїхати в містечко  Нітшиц,і я була в тому числі. В Ніштці знаходяться самі теплиці(саме там ми проводили більшу частину своєї роботи). Приїхавши нам одразу показали де ми маємо жити (умови були кращі, ніж ті що я очікувала). В кемпі є все необхідне, в тому числі і інтернет, що є дуже важливим.

За весь час перебування на практиці ми виконували різноманітні завдання: сортування, догляд за рослинами,збирання полуниці, яблук та винограду.

 На початку практики важко звикнути до робочого дня , до самої роботи... Але з часом звикаєш (мені було достатньо два тижні). Ми працювали по 8 годин на день, при цьому у нас був один вихідний на тиждень.

Найважче було працювати на полі , тому що погодні умови дуже впливають на складність роботи(дощ, вітер, болото, під кінець практики взагалі був сніг). Робота з німцями була одним з кращих показників практики. Німці , відповідальні люди , якісно виконують свою роботу, ніколи не запізнюються і цього навчили і нас, бути відповідальними. З керівництвом залишилися тільки приємні спогади.

Отже , хочу сказати що ця поїздка була для мене поки що найголовнішою в житті , це є великий досвід , це є великі враження , розвиток не тільки в професійному плані , а ще розвиток ,як людини. Ми самі обираємо свій шлях, і університет дає нам великі можливості для цього вибору, так що користуйтесь можливістю!